VINYLOVÉ PODLAHY
COREtec

ČO JE COREtec VINYLOVÁ PODLAHA ?

COREtec je nová generácia vinylových podláh!
Viacvrstvová 100% vodeodolná prémiová plávajúca podlaha s korkovou podložkou pre zdravé bývanie s doživotnou garanciou !

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE VINYLOVÚ PODLAHU COREtec ?

100% vodeodolná podlaha

COREtec podlaha je skutočne 100% vodeodolná ! Jadro totiž obsahuje cca 50% kameňa. A všetky ostatné vrstvy sú nenasiakavé. Preto vstupná časť, chodba, kuchyňa, kúpelňa ani sprcha nie sú problém. Nevadí jej červené víno, kečup, slaná voda a pod. Žiadne ohnutie, žiadne nadúvanie ! A samozrejme máme klik systém na všetkých stranách lamely ! Korková prírodná podložka je súčasťou všetkých lamiel, takže nepotrebujete dokupovať inú podložku!

Zdravé bývanie

Výrobca US FLOORS používa pri výrobe COREtec podláh tzv. panenský vinyl – neobsahuje žiadne zmäkčovadlá ani rozpúšťadlá, ako bežné vinylové podlahy. COREtec podlaha disponuje najprísnejšími certifikátmi kvality ovzdušia v interiéri ako napr A+, bez olova, bez ftalátov, Green guard gold, EC1 atď. Pozrite sa v našich katalógoch na zadných stranách. Teda aj keď máte vo svojom dome alebo byte podlahové kúrenie, z podlahy COREtec sa vám nebude nič uvoľňovať do vzduchu – ľudovo povedané nebude vám podlaha smrdieť v interiéri.

Ideálna pre rekonštrukcie

Či už máte starú keramickú dlažbu, drevenú alebo laminátovú podlahu alebo starý prasknutý betón nevadí – COREtec vinylovú podlahu novej generácie môžete montovať priamo na starý podklad, pretože je stabilná a pevná a preto nekopíruje podklad. Žiadne drahé vysekávanie, prach, špina alebo drahé nivelizačné vlhké procesy. Súčasťou každej lamely je korková podložka. Stačí dodržať toleranciu nerovnosti podkladu 4mm / 2bm.

VŠETKY INFORMÁCIE O COREtec
VINYLOVÝCH PODLAHÁCH

Z & Z PARKETY s.r.o.

JUŽNÁ TRIEDA 121,
040 01 Košice
Slovensko

Kontakt

info@zzparkety.sk

+421 918 909 812

Otváracie hodiny

Pon - Pia: 8:00 - 18:00
So: 9:00 - 13:00
×
×

Cart