Prémiové Bazény
a vírivky USSPA

Kvalitné Bazény a vírivky USSPA
ROZDIEL, NA KTORÝ SME HRDÍ

Výnimočnosť USSPA

Za našimi produktami je vidieť srdce a kus poctivej práce. Tvoríme lepší svet. V dnešnej hektickej a náročnej dobe pomáhajú naše vírivky a bazény harmonizovať život a kompenzovať náročný životný štýl. Nie sme veľkovýroba, nevyrábame naše vírivky ako na bežiacom páse. Ideme cestou individuálneho prístupu a zákazkovej výroby. Naši zákazníci sú osobnosti a pre nich tvoríme spa, ktoré vyhovujú vysokým požiadavkám a nárokom na technológiu, dizajn i komfort. Každý náš produkt je premyslený a reflektuje na skúsenosti, ktorých máme veľa. Rozdiel spoznáte na prvý pohľad.

DESIGN

Tvary, farby, technológie, umiestnenie trysiek, ergonómia, počet a pozície kresielok vo vašej spa … To sú len zlomky rovnice, na konci ktorej musí byť spokojnosť, uvoľnenie, relaxácia a uzdravenie. Dizajn našich víriviek a bazénov nevzniká náhodne. Každý prvok má svoje opodstatnenie a svoj význam. Vieme, ako dosiahnuť dokonalosť. Skúsený tím a mnoho rokov praxe sú silným argumentom.

VÝVOJ

Cesta vpred, ktorá nekončí. Priority našich klientov sa menia a nároky rastú. Je to prirodzená reakcia na dobu, životný štýl, na možnosti a príležitosti, ktoré život prináša. Chceme viac, a to je správne. Vysoké požiadavky na zdravie a relaxáciu sú opodstatnené. Preto vyvíjame nové a nové prvky našich bazénov a spa, vylepšujeme technológie a inovujeme. Plníme vaše priania.

Funkčnosť

Organizmus našich spa ukrýva špičkovú technológiu. To radí naše luxusné vírivky a bazény medzi exkluzívne produkty. Každý rad, od základných a dostupných víriviek až po tie vysoko luxusné, má pevný základ v podobe technológie, za ktorú ručíme. Každá tryska a každý prvok má svoje miesto a svoju úlohu. Výsledkom je hodnotná a kvalitnú masáž celého tela. Poznáme kúzlo relaxácie.

Inšpirujte sa reálnymi inštaláciami Víriviek a bazénov či už v Domácich Alebo komerčných podmienkach

RodinnÉ SPA

Nadčasový dizajn spája elegantné línie, komplexnú hydroterapiu a skvelé pohodlie. Špičková kvalita a efektívna prevádzka vám spríjemní každodenné relaxáciu. Produkty radu USSPA | privat sú tým najlepším, čo môžete z víriviek mať. Keď túžite po dokonalosti, maximálnej technologickej výbave a ste nároční, sú vírivky USSPA | privat tým, čo hľadáte.
Až s vírivkou USSPA | privat spoznáte, v čom je kúzlo hydroterapie.

Plavecké bazény
s protiprúdom

Veľkorysý priestor, príjemná teplota vody a možnosť celoročného plávania vonku. Navyše až prekvapivo nízka energetická spotreba a nenáročná údržba. Pozvoľný vstup do bazéna a rafinovane umiestnené trysky pre základnú hydroterapiu. Regulovateľný protiprúd, protišmyková podlaha a madlá pre akvatické cvičenie robí z vášho termálneho bazéna s protiprúdom skvelé miesto pre denné relaxáciu. Ideálne pre váš životný štýl a kondíciu.

NOVINKA – prvé zabudované stopky iNtimer, ktoré nezabudnú ani sekundu vášho plávania.

Komerčné prevádzky

Výnimočné komerčné vírivky pre najrôznejšie verejné prevádzky. Skvelá technológia pripravená pre vysokú záťaž je riešená individuálne podľa typu prevádzky. Produkty tejto rady spĺňajú všetky platné normy na prevádzku a čistotu vody a sú v súlade s náročnými hygienickými požiadavkami. Profi vírivky pre komerčné využitie sú technologicky odlišné od spa pre domáce použitie. Prinášame profesionálne riešenie hotelových spa pre vaše zariadenie.

VIBES by USSPA
RodinnÉ SPA

VIBES sú cenovo aj časovo dostupnejšie vírivky. ponúkame 4 modely, kde máte na výber niekoľko individuálnych požiadaviek.

V každom ročnom období. Pod hviezdnou oblohou, v snehových závejoch.

Vírivku môžete umiestniť na terasu alebo priamo do záhrady a vychutnať si ju kedykoľvek počas roka, za každého počasia. Vaše horúce kúpele budú vždy pripravené. Musíte sa iba ponoriť do bublín a cítiť pozitívnu energiu. Zatvorte oči a nechajte všetko negatívne zmiznúť …

Všetky informácie o USSPA
Vírivkach a bazénoch

Z & Z PARKETY s.r.o.

JUŽNÁ TRIEDA 121,
040 01 Košice
Slovensko

Kontakt

info@zzparkety.sk

+421 918 909 812

Otváracie hodiny

Pon - Pia: 8:00 - 18:00
So: 9:00 - 13:00
×
×

Cart